Alternate Text

برای بیماران

 

 

 

رهنمود‌های اين بخش برای کمک به بیماران و مراجعان به منظور رعایت نکات و شرایط مورد نیاز تست‌های رایج آزمایشگاهی عرضه شده است. بديهي است که رعايت كامل موارد مطرح شده در اين كتابچه به کسب نتایج درست‌تر از آزمايش‌هاي مورد نظر منجر  خواهد شد!

 

 

برای انجام بسیاری از آزمایش‌ها ناشتایی الزامی نیست، اما برای آزمایش‌هایی که انجام آنها به ناشتایی یا شرایط خاص نياز دارد توضیحات لازم به صورت کتبی یا شفاهی از سوي مسؤولان آزمایشگاه در اختیار شما مراجعه کنندة محترم قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 
پیوندها
  • 04533247389
    04533243011
ميدان سرچشمه کوچه شمس
ساختمان پزشکان فارابي
پیام های بهداشتی
-تغذيه انحصاري نوزاران با شيرمادر تا شش ماهگي باعث كاهش احتمال شيرخوار به عفونت‌هاي نوزادي مي‌شود. -نوزاداني كه با شيرمادر تغذيه مي‌شوند، نسبت به ديگر نوزادان از وضعيت مطلوب‌تري برخوردارند. -به دليل وجود تركيبات ايمني بخش در شيرمادر، احتمال ابتلاي كودك به آسم و آلرژي و عفونت‌هاي نوزادان را كاهش مي‌دهد. -شيرخواراني كه از شير مادر استفاده مي‌كنند كمتر دچار مشكلات دنداني ناشي از پستانك و تغذيه مصنوعي مي‌شوند. هميشه سعي كنيد نمك را به اندازه مصرف خريداري كرده و از ذخيره نمودن نمك يددار تصفيه شده به مدت طولاني (بيش از يكسال) كه موجب كم شدن ميزان يد آن مي‌شود خودداري كنيد.
ساعات کاری
شنبه تا چهارشنبهپنج شنبه
7 الی 19:307 الی 14
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه تشخيص طبي فارابی می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار